![Yükleniyor Etkinlikler](https://www.ateizmdernegi.org.tr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Bu etkinlik geçti.
”Bize Ne, Kime Ne”
![](https://www.ateizmdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/2c56d594-67b4-4b27-81d4-e948a4bfd0b5.jpg)
20 Kasım, 2022 @ 20:00 – 22:00
Sadece Ateizm Derneği üye ve gönüllülerine yönelik olarak 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 20.00’de beşincisini gerçekleştireceğimiz büyük toplantımıza hepinizi bekliyoruz!
Toplantı Gündemi:
- Açılış ve Katılımcıların Kendini Tanıtması
- 2022 Boyunca Yapılanlara Dair Eleştirilerin Alınması
- 2023 Yılında Yapılacaklar Hakkında Önerilerin Toplanması
- Kapanış
Evinizden dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon ile görüntülü veya sesli olarak bu davetimize katılabilirsiniz. İnternet bağlantısı kötü olanları da düşündük. Sizler de telefonunuzdan bu etkinliğimize sesle katılabilirsiniz.
Toplantı Bağlantısı: